+ 48 696-046-824   magdalada@poczta.onet.pl
Noclegi Szklarska Poręba

APARTAMENT WOJTEK

Luksusowy Apartament Wojtek Szklarska Poręba w apartamentowcu Sun & Snow Resorts, ul. Górna 19a – to idealne miejsce na wypoczynek przez cały rok. 2-pokojowy Apartament Wojtek przeznaczony jest dla 1 – 4 osób. Składa się z części wypoczynkowej z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, balkonu oraz łazienki.
W salonie znajduje się rozkładana sofa dla 2 osób, w sypialni – łoże małżeńskie. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, płytę indukcyjną, zmywarkę, piekarnik, expres do kawy oraz wszystkie podstawowe sprzęty pozwalające na samodzielne przygotowywanie posiłków. Z pokoi jest bardzo ładny, zapierający dech w piersiach widok na panoramę Karkonoszy.

Apartament Wojtek Szklarska Poręba zlokalizowany jest na 3 piętrze 3-gwiazdkowego kompleksu Sun&Snow Resorts Szklarska Poręba u podnóża Karkonoszy, w Szklarskiej Porębie Średniej, 1000 m od PKP Szklarska Poręba Średnia, w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego, z dala od zgiełku miasta. Apartamentowiec został oddany do użytku w grudniu 2012 roku. Wielkim atutem Apartamentu Wojtek w Sun & Snow Resorts Szklarska Poręba jest wyjątkowe położenie w kierunku południa. Cisza, spokój i piękna natura na wyciągnięcie dłoni tylko u nas za niewygórowaną cenę. To miejsce przeznaczone dla osób pragnących wypoczywaċ wśród zieleni, z widokiem na nasłonecznione zbocza i szczyty Karkonoszy.

Apartament Wojtek Szklarska Poręba znajduje się 2,5 km od centrum Szklarskiej Poręby w kierunku na Świeradów-Zdrój i w bezpośredniej bliskości innych atrakcji turystycznych, np. mniejszych wyciągów narciarskich, czy Dinoparku świetnym dla rodzinnej przygody dla dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków łączącym edukację, rekreację i odpoczynek.